Pensjonat Szczyrk Szczyrk Pensjonat Pensjoant w Szczyrku Pensjonat Szczyrk Szczyrk Pensjonat Pensjonat w Szczyrku Szczyrk Pensjonat

Atrakcje w okolicy Pensjonatu

Zastanawiasz się jakie atrakcje czekają na Ciebie w Szczyrku?
Z pewnością będziesz pozytywnie zaskoczony szeroką gamą ciekawych zajęć! Korzystając z naszej oferty na tanie noclegi, zaoszczędzisz na pensjonacie, a co za tym idzie, będziesz mógł zainwestować w świetną zabawę na świeżym powietrzu w Szczyrku.


Może na narty?

W okolicy naszej Willi znajduje się wiele szlaków turystycznych i jeden z największych ośrodków narciarskich Szczyrk – Czyrna. Nasza Willa mieści się tuż przy głównej gondoli, która jest czynna cały rok. Kompleks narciarski składa się z czterech głównych stacji oraz skupia 13 wyciągów o łącznej długości 7800 metrów, 13 tras narciarskich (40 km). Goście odwiedzający nasz Pensjonat w Szczyrku w pełni cieszą się łatwym dostępem do oferowanych atrakcji, co wpływa na ich udany pobyt. Mamy nadzieję, że Twoje wakacje również będą niezapomniane i pełne wrażeń.


Pieszo lub na kole

Willa Wenta jest świetną bazą wypadową do górskich wycieczek pieszych oraz rowerowych. W pobliżu naszego pensjonatu w Szczyrku znajduje się:

  • tor crossowy,
  • trasa narciarstwa biegowego,
  • park linowy.

Pobyt w Willi Wenta będzie wspaniałą okazją do kuligów, eksploracji jaskiń, turystyki konnej czy lotu paralotnią. Dla odważnych i żądnych przygód dostępne są skutery śnieżne, tzw. poduszkowce, jazda na samochodach terenowych lub quadach oraz sporty ekstremalne.

Dla każdego coś miłego

W okolicy Szczyrku znajdują się wyjątkowe kościoły, kapliczki, sanktuarium, a także oryginalna galeria sztuki. Polecamy restauracje regionalne i kawiarnię z galerią starej fotografii. Dzięki zwiedzaniu zabytków czy smakowaniu lokalnej kuchni możliwe jest całkowite odprężenie poprzez poznanie ciekawej historii okolicy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej wspaniałej miejscowości i zatrzymania się w apartamentach oraz kwaterach WENTA. Szczyrk wybiera wiele osób, które chcą spędzić przyjemnie swój wolny czas. Czekamy zatem właśnie na Ciebie!